SL2210008
Číslo produktu DigiKey
570-SL2210008-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SL2210008
Popis
ICL 10 OHM 20% 8A 22MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Omezovač náběhového proudu 10 Ohms ±20% 8 A 0,866" (22,00mm)
Kategorie
Tolerance
±20%
Výrobce
Vishay Ametherm
Max. proud v ustáleném stavu
8 A
Řada
R při proudu
100 mOhms
Balení
Hromadné balení
Průměr
0,866" (22,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,295" (7,50mm)
R pří 25°C
10 Ohms