SL1510006
Číslo produktu DigiKey
570-SL1510006-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SL1510006
Popis
ICL 10 OHM 20% 6A 16MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Omezovač náběhového proudu 10 Ohms ±20% 6 A 0,630" (16,00mm)
Kategorie
Tolerance
±20%
Výrobce
Vishay Ametherm
Max. proud v ustáleném stavu
6 A
Řada
R při proudu
150 mOhms
Balení
Hromadné balení
Průměr
0,630" (16,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,307" (7,80mm)
R pří 25°C
10 Ohms