PIC16F818-I/SOTSL
Číslo produktu DigiKey
PIC16F818-I/SOTSL-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F818-I/SOTSL
Popis
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 18-SOIC
Modely EDA/CAD
PIC16F818-I/SOTSL Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Řada
Velikost paměti EEPROM
128 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
128 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 5x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
20MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, SPI
Dodávaná velikost pouzdra
18-SOIC
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
18-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)