MS2275004
Číslo produktu DigiKey
570-MS2275004-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MS2275004
Popis
ICL 75 OHM 25% 4A 23MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Omezovač náběhového proudu 75 Ohms ±25% 4 A 0,906" (23,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MS2275004 Modely
Kategorie
Tolerance
±25%
Výrobce
Vishay Ametherm
Max. proud v ustáleném stavu
4 A
Řada
R při proudu
410 mOhms
Balení
Hromadné balení
Průměr
0,906" (23,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,307" (7,80mm)
R pří 25°C
75 Ohms