MGJ1D121503VMC-R7
Číslo produktu DigiKey
811-MGJ1D121503VMC-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
811-MGJ1D121503VMC-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
811-MGJ1D121503VMC-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MGJ1D121503VMC-R7
Popis
DC DC CONVERTER 15V -3V 1W
Standardní dodací lhůta výrobce
43 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 15V -3V 56mA, 56mA 10,8V - 13,2V Vstup
Kategorie
Proud - výstup (max)
56mA, 56mA
Mfr
Výkon (W)
1 W
Řada
Izolační napětí
5.2 kV
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
ITE (komerční)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (s poklesem výkonu)
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
72%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (min)
10,8V
Pouzdro
Modul 24-SMD, 12 přívodů
Napětí - vstup (max)
13,2V
Velikost / rozměry
0,63" D x 0,47" Š x 0,18" V (16,0mm x 12,0mm x 4,5mm)