MS2222103
Číslo produktu DigiKey
570-MS2222103-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MS2222103
Popis
ICL 220 OHM 25% 3.5A 23MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Omezovač náběhového proudu 220 Ohms ±25% 3.5 A 0,906" (23,00mm)
Kategorie
Tolerance
±25%
Výrobce
Vishay Ametherm
Max. proud v ustáleném stavu
3.5 A
Řada
R při proudu
1.4 Ohms
Balení
Hromadné balení
Průměr
0,906" (23,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,307" (7,80mm)
R pří 25°C
220 Ohms