MS2212104
Číslo produktu DigiKey
570-MS2212104-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MS2212104
Popis
ICL 120 OHM 25% 4A 23MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Omezovač náběhového proudu 120 Ohms ±25% 4 A 0,906" (23,00mm)
Kategorie
Tolerance
±25%
Výrobce
Vishay Ametherm
Max. proud v ustáleném stavu
4 A
Řada
R při proudu
750 mOhms
Balení
Hromadné balení
Průměr
0,906" (23,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,307" (7,80mm)
R pří 25°C
120 Ohms