RE96MSR-062
RE96MSR-062
RE96MSR-062
Číslo produktu DigiKey
V1235-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RE96MSR-062
Popis
CONN DIN HDR 96POS
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
96 Polohový DIN konektor Patice, Samčí piny Zlatá Průchozí otvor, Pravý úhel
Kategorie
Provedení
1
Způsob montáže
Průchozí otvor, Pravý úhel
Stav součásti
Zastaralé
Povrch kontaktu
Zlatá
Typ konektoru
Patice, Samčí piny
Tloušťka povrchu kontaktu
10,0µin (0,25µm)
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
1A
Rozteč
0,100" (2,54mm)