RE96FABG
RE96FABG
RE96FABG
Číslo produktu DigiKey
V1239-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RE96FABG
Popis
CONN DIN RCPT 96POS
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
96 Polohový DIN konektor Zásuvka, Samičí zásuvky Průchozí otvor
Kategorie
Počet řad
3
Výrobce
Vector Electronics
Úroveň, třída
2
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Koncovka
Pájecí materiály
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Automatická sběrnice Grant
Typ konektoru
Zásuvka, Samičí zásuvky
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Počet pozic
96
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet zatížených pozic
Vše
Materiál - izolace
Polykarbonát, Vyplněný sklem
Rozteč
0,100" (2,54mm)