LD1117-1.8
Číslo produktu DigiKey
4518-LD1117-1.8TR-ND - Páska a cívka (TR)
4518-LD1117-1.8CT-ND - Řezaná páska (CT)
4518-LD1117-1.8DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LD1117-1.8
Popis
IC REG LINEAR 1.8V SOT-223-3L
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup SOT-223-3L
Kategorie
Pokles napětí (max)
1,3V při 1A
Mfr
Klidový proud (Iq)
10 mA
Řada
PSRR
75dB (120Hz)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Proudový limit
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - vstup (max)
12V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-3L
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V