AMS1117-1.8
Číslo produktu DigiKey
5272-AMS1117-1.8TR-ND - Páska a cívka (TR)
5272-AMS1117-1.8CT-ND - Řezaná páska (CT)
5272-AMS1117-1.8DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AMS1117-1.8
Popis
IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT-223-3L
Standardní dodací lhůta výrobce
1 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A SOT-223-3L
Kategorie
Pokles napětí (max)
1,3V při 1A
Mfr
Proud - výstup
Řada
Klidový proud (Iq)
10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Proudový limit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
12V
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V