P231-FA25BR50K není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Skladem : 944
Katalogový list
50k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Vodivý plast 0,5W, 1/2W Pájecí očko
P231-FA25BR50K
P231-FA25BR50K
P231-FA25BR50K
Číslo produktu DigiKey
987-1322-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P231-FA25BR50K
Popis
POT 50K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Podrobný popis
Typ aktuátoru
Zploštělý
Odpor (ohmy)
50k
Délka aktuátoru
0,984" (25,00mm)
Tolerance
±20%
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,945" prům. (24,00mm)