PTN24B-B1025EB
Číslo produktu DigiKey
2223-PTN24B-B1025EB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTN24B-B1025EB
Popis
POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Otočný, SPST 1.0 Kierros Uhlík 0,5W, 1/2W Pájecí očko
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PTN24B-B1025EB Modely
Kategorie
Způsob nastavení
Uživatelem definovatelné
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Rotace
305°
Řada
Odporový materiál
Uhlík
Balení
Nosič
Provedení koncovky
Pájecí očko
Stav součásti
Aktivní
Typ aktuátoru
Drážkovaný
Odpor (ohmy)
10k
Délka aktuátoru
0,984" (25,00mm)
Tolerance
±20%
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Závit pouzdra
M8 x 0,75
Vestavěný spínač
Otočný, SPST
Způsob montáže
Montáž na panel
Počet závitů
1.0
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,945" prům. (24,00mm)