P230-2EC22BR20K
P230-2EC22BR20K
P230-2EC22BR20K
Číslo produktu DigiKey
987-1660-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P230-2EC22BR20K
Popis
POT 20K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
34 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Vodivý plast 0,5W, 1/2W Pájecí očko
Kategorie
Způsob nastavení
Uživatelem definovatelné
Výrobce
TT Electronics/BI
Rotace
300°
Řada
Odporový materiál
Vodivý plast
Balení
Nosič
Provedení koncovky
Pájecí očko
Stav součásti
Aktivní
Typ aktuátoru
Drážkovaný
Odpor (ohmy)
20k
Délka aktuátoru
0,866" (22,00mm)
Tolerance
±20%
Průměr aktuátoru
0,250" (6,35mm)
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Závit pouzdra
Vestavěný spínač
Žádný
Způsob montáže
Montáž na panel
Počet závitů
1.0
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,945" prům. (24,00mm)