PTN24B-B2015EB
Číslo produktu DigiKey
2223-PTN24B-B2015EB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTN24B-B2015EB
Popis
POT 20K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Podrobný popis
20k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Otočný, SPST 1.0 Kierros Uhlík 0,5W, 1/2W Pájecí očko
Modely EDA/CAD
PTN24B-B2015EB Modely
Typ aktuátoru
Drážkovaný
Odpor (ohmy)
20k
Délka aktuátoru
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±20%
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,945" prům. (24,00mm)