P160KN-0QD15B1K
P160KN-0QD15B1K
P160KN-0QD15B1K
Číslo produktu DigiKey
987-1309-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P160KN-0QD15B1K
Popis
POT 1K OHM 1/5W PLASTIC LINEAR
Podrobný popis
1k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Vodivý plast 0,2W, 1/5W PC vývody
Kategorie
Způsob nastavení
Boční seřízení
Provedení koncovky
PC vývody
Odpor (ohmy)
1k
Délka aktuátoru
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±20%
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Výkon (W)
0,2W, 1/5W
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,669" prům. (17,00mm)