67XR50KLF
Číslo produktu DigiKey
987-1499-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
67XR50KLF
Popis
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podrobný popis
50 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 20.0 Otočka Boční seřízení
Modely EDA/CAD
67XR50KLF Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Balení
Krabice
Odpor
50 kOhms
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,375" x 0,195" čelo (9,53mm x 4,95mm)
Tolerance
±10%