67XR20KLF není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
TT Electronics/BI
Skladem : 37
Katalogový list
Similar
Nidec Components
Skladem : 285
Katalogový list
20 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 20.0 Otočka Boční seřízení
67XR20KLF
Číslo produktu DigiKey
987-1096-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
67XR20KLF
Popis
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
67XR20KLF Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Balení
Krabice
Odpor
20 kOhms
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,375" x 0,195" čelo (9,53mm x 4,95mm)
Tolerance
±10%