TPHR8504PL,L1Q není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 0
N-kanál 40 V 150A (Tc) 1W (Ta), 170W (Tc) Montáž na povrch 8-SOP rozšířený (5x5)
TPHR8504PL,L1Q
Číslo produktu DigiKey
TPHR8504PLL1QTR-ND - Páska a cívka (TR)
TPHR8504PLL1QCT-ND - Řezaná páska (CT)
TPHR8504PLL1QDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPHR8504PL,L1Q
Popis
MOSFET N-CH 40V 150A 8SOP
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPHR8504PL,L1Q Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,4V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
103 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
9600 pF @ 20 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
1W (Ta), 170W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40 V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOP rozšířený (5x5)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
0,85mOhm při 50A, 10V