UCC5390SCDR
Číslo produktu DigiKey
296-49026-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-49026-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-49026-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UCC5390SCDR
Popis
DGTL ISO 3KV 1CH GATE DVR 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Řadič brány Kapacitní spojka 3000Vrms 1 Kanál 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UCC5390SCDR Modely
Kategorie
Doba náběhu/doběhu (typická hodnota)
10ns, 10ns
Mfr
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
10A, 10A
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Výstupní napájecí napětí
13,2V ~ 33V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Technologie
Kapacitní spojka
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet kanálů
1
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Izolační napětí
3000Vrms
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Odolnost vůči soufázovým rušivým signálům (min)
100kV/µs