R12P22005D
Číslo produktu DigiKey
945-3056-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R12P22005D
Popis
DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 20V -5V 50mA, 200mA 10,8V - 13,2V Vstup
Modely EDA/CAD
R12P22005D Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
50mA, 200mA
Mfr
Výkon (W)
2 W
Řada
Izolační napětí
5.2 kV
Aplikace
ITE (komerční)
Provozní teplota
-40°C ~ 95°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
82%
Počet výstupů
2
Napětí - vstup (min)
10,8V
Pouzdro
Modul 7-SIP, 5 přívodů
Napětí - vstup (max)
13,2V
Velikost / rozměry
0,77" D x 0,39" Š x 0,49" V (19,5mm x 9,8mm x 12,5mm)