UCC21750DW
Číslo produktu DigiKey
296-UCC21750DW-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UCC21750DW
Popis
DGTL ISO 5.7KV 1CH GT DVR 16SOIC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10A Řadič brány Kapacitní spojka 5700Vrms 1 Kanál 16-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UCC21750DW Modely
Kategorie
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
10A, 10A
Mfr
Výstupní špičkový proud
10A
Balení
Trubice
Stejnosměrný proud v propustném směru (If) (Max)
20 mA
Stav součásti
Zastaralé
Výstupní napájecí napětí
13V ~ 33V
Technologie
Kapacitní spojka
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Počet kanálů
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Izolační napětí
5700Vrms
Pouzdro
16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Odolnost vůči soufázovým rušivým signálům (min)
150V/ns