UCC21750QDWRQ1
Číslo produktu DigiKey
296-UCC21750QDWRQ1TR-ND - Páska a cívka (TR)
296-UCC21750QDWRQ1CT-ND - Řezaná páska (CT)
296-UCC21750QDWRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UCC21750QDWRQ1
Popis
DGTL ISO 5.7KV 1CH GT DVR 16SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10A Řadič brány Kapacitní spojka 5700Vrms 1 Kanál 16-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UCC21750QDWRQ1 Modely
Kategorie
Výstupní špičkový proud
10A
Mfr
Výstupní napájecí napětí
13V ~ 33V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
Technologie
Kapacitní spojka
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Počet kanálů
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Izolační napětí
5700Vrms
Pouzdro
16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Odolnost vůči soufázovým rušivým signálům (min)
150V/ns