TPS793475DBVR
Číslo produktu DigiKey
296-TPS793475DBVRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TPS793475DBVRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TPS793475DBVRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS793475DBVR
Popis
IC REG LIN 4.75V 200MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA SOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPS793475DBVR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
220 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB ~ 43dB (100Hz ~ 100kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
4,75V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,13V při 200mA