TLV702475DBVR
Číslo produktu DigiKey
296-47849-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-47849-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-47849-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TLV702475DBVR
Popis
IC REG LIN 4.75V 300MA SOT23-5
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
TLV702475DBVR Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
55 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
370 µA
Digi-Reel®
PSRR
68dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
4,75V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,38V při 300mA