TPS73250DBVR
Číslo produktu DigiKey
296-44368-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-44368-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-44368-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS73250DBVR
Popis
IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 250mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
TPS73250DBVR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
550 µA
Řada
Odebíraný proud (max)
950 µA
PSRR
58dB ~ 37dB (100Hz ~ 10kHz)
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat, Obrácená polarita
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
5V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,15V při 250mA