REF35125QDBVR
Číslo produktu DigiKey
296-REF35125QDBVRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-REF35125QDBVRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-REF35125QDBVRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
REF35125QDBVR
Popis
IC VREF SERIES 1.25V SOT23-6
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Série IO pro zdroje referenčního napětí ±0,05% SOT-23-6
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
REF35125QDBVR Modely
Kategorie
Šum - 0,1Hz až 10Hz
3,3ppmp-p
Výrobce
Texas Instruments
Šum - 10Hz až 10kHz
0,7ppmrms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napětí - vstup
1,5V ~ 6V
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud
2,6µA
Typ reference
Série
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Typ výstupu
Pevný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - výstup (min/fixní)
1,25V
Pouzdro
SOT-23-6
Proud - výstup
10 mA
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-6
Tolerance
±0,05%
Základní číslo produktu
Teplotní koeficient
12ppm/°C