SN74LVC3G14DCUR
Číslo produktu DigiKey
296-13006-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-13006-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-13006-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SN74LVC3G14DCUR
Popis
IC INVERT SCHMITT 3CH 3IN 8VSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Invertor IC 3 Kanál Schmittův klopný obvod 8-VSSOP
Modely EDA/CAD
SN74LVC3G14DCUR Modely
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
32mA, 32mA
Řada
Logická úroveň - nízká
0,7V ~ 2,5V
Logická úroveň - vysoká
1,4V ~ 3,7V
4,3ns při 5V, 50pF
Typ logiky
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Počet obvodů
3
Počet vstupů
3
Dodávaná velikost pouzdra
8-VSSOP
Pouzdro
8-VFSOP (0,091", 2,30mm šířka)
Napájecí napětí
1,65V ~ 5,5V