SN74LVC2G14DBVR není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Diodes Incorporated
Skladem : 41 223
Katalogový list
Direct
onsemi
Skladem : 6 323
Katalogový list
Upgrade
Nexperia USA Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Invertor IC 2 Kanál Schmittův klopný obvod SOT-23-6
SN74LVC2G14DBVR
Číslo produktu DigiKey
296-13010-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-13010-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-13010-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SN74LVC2G14DBVR
Popis
IC INVERTER 2CH 2-INP SOT23-6
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SN74LVC2G14DBVR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Klidový proud (max)
10 µA
Mfr
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
32mA, 32mA
Řada
Logická úroveň - nízká
0,3V ~ 1,4V
Digi-Reel®
Logická úroveň - vysoká
1,4V ~ 3,7V
Stav součásti
Aktivní
Maximální prodleva šíření při U a max. CL
4,7ns při 5V, 50pF
Typ logiky
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Počet obvodů
2
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vstupů
2
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-6
Vlastnosti
Schmittův klopný obvod
Pouzdro
SOT-23-6
Napájecí napětí
1,65V ~ 5,5V