SN74LVC2G14YZPR
Číslo produktu DigiKey
296-18803-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-18803-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-18803-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SN74LVC2G14YZPR
Popis
IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN 6DSBGA
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Invertor IC 2 Kanál Schmittův klopný obvod 6-DSBGA
Modely EDA/CAD
SN74LVC2G14YZPR Modely
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
32mA, 32mA
Řada
Logická úroveň - nízká
0,3V ~ 1,4V
Logická úroveň - vysoká
1,4V ~ 3,7V
4,7ns při 5V, 50pF
Typ logiky
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Počet obvodů
2
Počet vstupů
2
Dodávaná velikost pouzdra
6-DSBGA
Pouzdro
6-XFBGA, DSBGA
Napájecí napětí
1,65V ~ 5,5V