SN74LVC240APWR
Číslo produktu DigiKey
296-8498-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-8498-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-8498-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SN74LVC240APWR
Popis
IC BUFF 1.65V/3.6V 20-TSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Vyrovnávací paměť, Inverzní 2 Článek 4 Počet bitů na článek 3stavový Výstup 20-TSSOP
Modely EDA/CAD
SN74LVC240APWR Modely
Kategorie
Typ výstupu
3stavový
Výrobce
Texas Instruments
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
24mA, 24mA
Řada
Napájecí napětí
1,65V ~ 3,6V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Montáž na povrch
Typ logiky
Vyrovnávací paměť, Inverzní
Pouzdro
20-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka)