LCDA12C-8.TBT
Číslo produktu DigiKey
LCDA12C-8.TBTTR-ND - Páska a cívka (TR)
LCDA12C-8.TBTCT-ND - Řezaná páska (CT)
LCDA12C-8.TBTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LCDA12C-8.TBT
Popis
TVS DIODE 12VWM 26.6VC 16SO
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
26,6V Svorka 20A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch 16-SO
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
500W
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
8pF při 1MHz
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TJ)
Obousměrné kanály
8
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
12V (max.)
Pouzdro
16-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Průrazné napětí (min)
13,3V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
26,6V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
20A (8/20µs)