OPA170AIDBVT
Číslo produktu DigiKey
296-29496-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-29496-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-29496-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OPA170AIDBVT
Popis
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Standardní (univerzální) Zesilovač 1 Obvod Lišta na lištu SOT-23-5
Modely EDA/CAD
OPA170AIDBVT Modely
Proud - výstup / kanál
17 mA
Napětí - rozsah (min)
2.7 V
Typ zesilovače
Napětí - rozsah (max)
36 V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Rychlost přeběhu
0,4V/µs
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
1.2 MHz