OPA170AIDBVR
Číslo produktu DigiKey
296-39103-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-39103-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-39103-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OPA170AIDBVR
Popis
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Standardní (univerzální) Zesilovač 1 Obvod Lišta na lištu SOT-23-5
Modely EDA/CAD
OPA170AIDBVR Modely
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup / kanál
17 mA
Napětí - rozsah (min)
2.7 V
Typ zesilovače
Napětí - rozsah (max)
36 V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Rychlost přeběhu
0,4V/µs
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
1.2 MHz