LP5912Q2.8DRVRQ1
Číslo produktu DigiKey
296-44293-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-44293-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-44293-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP5912Q2.8DRVRQ1
Popis
IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6-WSON
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA 6-WSON (2x2)
Modely EDA/CAD
LP5912Q2.8DRVRQ1 Modely
PSRR
80dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ výstupu
Třída
Automobilový průmysl
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Kvalifikace
AEC-Q100
Napětí - vstup (max)
6,5V
Napětí - výstup (min/fixní)
2,8V
Pokles napětí (max)
0,25V při 500mA