LP5912Q2.8DRVTQ1 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | LP5912Q2.8DRVTQ1 |
Popis | IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6-WSON |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA 6-WSON (2x2) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | LP5912Q2.8DRVTQ1 Modely |
Kategorie | Odebíraný proud (max) 600 µA |
Mfr | PSRR 80dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz) |
Stav součásti Zastaralé | Ochranné funkce Přehřátí, Obrácená polarita, Zkrat |
Výstupní konfigurace | Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) |
Typ výstupu | Třída Automobilový průmysl |
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl 1 | Kvalifikace AEC-Q100 |
Napětí - vstup (max) 6,5V | Způsob montáže Montáž na povrch |
Napětí - výstup (min/fixní) 2,8V | Pouzdro 6-WDFN podložka pro odvod tepla |
Pokles napětí (max) 0,25V při 500mA | Dodávaná velikost pouzdra 6-WSON (2x2) |