LP5912-2.8DRVT
Číslo produktu DigiKey
296-LP5912-2.8DRVTTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-LP5912-2.8DRVTCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-LP5912-2.8DRVTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP5912-2.8DRVT
Popis
IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6-WSON
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA 6-WSON (2x2)
Modely EDA/CAD
LP5912-2.8DRVT Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
55 µA
PSRR
80dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
6,5V
Napětí - výstup (min/fixní)
2,8V
Dodávaná velikost pouzdra
6-WSON (2x2)
Pokles napětí (max)
0,25V při 500mA