LP5900TL-2.8EV
Číslo produktu DigiKey
296-LP5900TL-2.8EV-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP5900TL-2.8EV
Popis
EVAL BOARD FOR LP5900
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Kategorie
Proud - výstup
150mA
Výrobce
Texas Instruments
Napětí - vstup
2,5V ~ 5,5V
Balení
Krabice
Typ regulátoru
Kladný pevný
Stav součásti
Aktivní
Obsah
Deska (desky)
Počet kanálů na IC
1 - jednoduchý
Použitý IO/součást
LP5900
Napětí - výstup
2,8V