LP5900TL-2.8/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LP5900TL-2.8/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LP5900TL-2.8/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LP5900TL-2.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP5900TL-2.8/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4-DSBGA
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA 4-DSBGA (1x1)
Modely EDA/CAD
LP5900TL-2.8/NOPB Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
50 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
230 µA
PSRR
85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
4-WFBGA, DSBGA
Napětí - výstup (min/fixní)
2,8V
Dodávaná velikost pouzdra
4-DSBGA (1x1)
Pokles napětí (max)
0,15V při 150mA