LP5900SDX-1.8/NOPB není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Texas Instruments
Skladem : 4 346
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Rochester Electronics, LLC
Skladem : 7 931
Katalogový list
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA 6-WSON (2,2x2,5)
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LP5900SDX-1.8/NOPB
Číslo produktu DigiKey
296-LP5900SDX-1.8/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-LP5900SDX-1.8/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-LP5900SDX-1.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP5900SDX-1.8/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 1.8V 150MA 6-WSON
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
LP5900SDX-1.8/NOPB Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
50 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
230 µA
PSRR
85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
6-WDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V
Dodávaná velikost pouzdra
6-WSON (2,2x2,5)
Pokles napětí (max)
0,15V při 150mA