LP5900SD-1.8/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LP5900SD-1.8/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LP5900SD-1.8/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LP5900SD-1.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP5900SD-1.8/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 1.8V 150MA 6-WSON
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA 6-WSON (2,2x2,5)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LP5900SD-1.8/NOPB Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
50 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
230 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Přehřátí, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
6-WDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V
Dodávaná velikost pouzdra
6-WSON (2,2x2,5)
Pokles napětí (max)
0,15V při 150mA