LP3961ES-1.8/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LP3961ES-1.8/NOPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP3961ES-1.8/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 1.8V 800MA TO263
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 800mA TO-263 (DDPAK-5)
Modely EDA/CAD
LP3961ES-1.8/NOPB Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
9 mA
Balení
Trubice
Odebíraný proud (max)
15 mA
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
7V
Pouzdro
TO-263-6, D2PAK (5 přívody + výstupek), TO-263BA
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (DDPAK-5)
Pokles napětí (max)
0,35V při 800mA