LP3852ES-3.3/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LP3852ES-3.3/NOPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP3852ES-3.3/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO263
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,5A TO-263 (DDPAK-5)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LP3852ES-3.3/NOPB Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
3 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
10 mA
Balení
Trubice
PSRR
73dB ~ 57dB (120Hz)
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
7V
Pouzdro
TO-263-6, D2PAK (5 přívody + výstupek), TO-263BA
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (DDPAK-5)
Pokles napětí (max)
0,38V při 1,5A