LP3872EMPX-3.3/NOPB
Číslo produktu DigiKey
296-43853-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-43853-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-43853-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP3872EMPX-3.3/NOPB
Popis
IC REG LIN 3.3V 1.5A SOT-223-5
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,5A SOT-223-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LP3872EMPX-3.3/NOPB Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
5 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
15 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
73dB ~ 57dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
7V
Pouzdro
TO-261-5, TO-261AB
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-5
Pokles napětí (max)
0,55V při 1,5A