LP3852EMPX-3.3
Číslo produktu DigiKey
2156-LP3852EMPX-3.3-ND
Výrobce
National Semiconductor
Číslo produktu výrobce
LP3852EMPX-3.3
Popis
IC REG LIN 3.3V 1.5A SOT-223-5
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,5A SOT-223-5
Kategorie
Klidový proud (Iq)
3 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
10 mA
Balení
Hromadné balení
PSRR
73dB ~ 57dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
7V
Pouzdro
TO-261-5, TO-261AB
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-5
Pokles napětí (max)
0,44V při 1,5A