LP38693MP-3.3/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LP38693MP-3.3/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LP38693MP-3.3/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LP38693MP-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP38693MP-3.3/NOPB
Popis
IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-5
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA SOT-223-5
Modely EDA/CAD
LP38693MP-3.3/NOPB Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
55 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
100 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz)
Ochranné funkce
Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
10V
Pouzdro
TO-261-5, TO-261AB
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-5
Pokles napětí (max)
0,55V při 500mA