MM3Z3V3B
Číslo produktu DigiKey
MM3Z3V3BTR-ND - Páska a cívka (TR)
MM3Z3V3BCT-ND - Řezaná páska (CT)
MM3Z3V3BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM3Z3V3B
Popis
DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323F
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 3.3 V 200 mW ±2% Montáž na povrch SOD-323F
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MM3Z3V3B Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
4.5 µA @ 1 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±2%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-323F
Výkon - max
200 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
89 Ohms