MM3Z10VC
Číslo produktu DigiKey
MM3Z10VCTR-ND - Páska a cívka (TR)
MM3Z10VCCT-ND - Řezaná páska (CT)
MM3Z10VCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM3Z10VC
Popis
DIODE ZENER 10V 200MW SOD323F
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 10 V 200 mW ±5% Montáž na povrch SOD-323F
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
180 nA @ 7 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-323F
Výkon - max
200 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
18 Ohms