LP2985AIM5-3.3/NOPB není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Texas Instruments
Skladem : 13 825
Katalogový list
Direct
Texas Instruments
Skladem : 4 534
Katalogový list
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
Skladem : 752
STMicroelectronics
Analog Devices Inc.
Analog Devices Inc.
Skladem : 534
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA SOT-23-5
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LP2985AIM5-3.3/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LP2985AIM5-3.3/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LP2985AIM5-3.3/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LP2985AIM5-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP2985AIM5-3.3/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
LP2985AIM5-3.3/NOPB Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
95 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
2.5 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
45dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
16V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,58V při 150mA