BD33FA1FP3-ZTL
Číslo produktu DigiKey
BD33FA1FP3-ZTLTR-ND - Páska a cívka (TR)
BD33FA1FP3-ZTLCT-ND - Řezaná páska (CT)
BD33FA1FP3-ZTLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BD33FA1FP3-ZTL
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA SOT-89-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BD33FA1FP3-ZTL Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
3V při 100mA
Mfr
Proud - výstup
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
700 µA
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Měkký start
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C (TA)
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-243AA
Napětí - vstup (max)
25V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-89-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V